Ford – Transit Okul Taşıtı Araç İçi Tasarım; Gençlere Sevgiler!

Çocukların ve gençlerin güven içerisinde okullarına ulaşmaları, yolculukları sırasında konfor içerisinde olmaları için Ford Transit tasarım hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti verirken en başta müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

Araçları okul taşıtı olarak kullanılabilecek hale getirirken, kuralları ve olması gereken tasarım unsurlarını göz önünde bulunduruyor ve uyguluyoruz.

Geleceğimiz için Güvenli Yolculuk

Çocuklarımızın ve gençlerimizin bizim geleceğimizdir. Eğitim hayatlarına devam ederken, güven içerisinde ulaşımlarını sağlayabilmek için araç içi tasarım hizmeti verirken güvenliklerini ön planda tutuyoruz.

Gerek koltuklar, gerekse araç içi tutunma yerleri olarak güvenli şekilde yolculuk edebilmeleri için gerekli tasarım unsurlarını kullanıyoruz. Bu unsurları kullanırken, kullanış kolaylığı ve malzeme kalitesini gerektiği şekilde ayarlıyoruz.

Konforlu Yolculuk

Okula giderken konfor içerisinde yolculuk edebilmeleri için çocukların ve gençlerin rahatlarını düşünüyoruz. Müşteri isteğine bağlı kalarak, araçlarda kullanmış olduğumuz koltukların deri, kumaş, sünger kalitelerini en üst düzey olacak şekilde seçiyoruz.

Aynı zamanda, araca iniş ve binişlerde rahat edebilmeleri için, ferah şekilde ve akıllıca yerleştirilmiş bir düzen ile bu tasarımı sunuyoruz.

Teknoloji ile Harmanlıyoruz

Müşteri isteğine bağlı olarak, araç içi teknolojiyi, son teknoloji imkanlarını kullanarak sunuyoruz. Araç içerisinde, şoförün kullanabileceği teknolojik imkanları, sürüş kabiliyetini etkilemeyecek şekilde kullanabilmesi için geliştiriyoruz.

Teknolojik unsurların kalitesini önemsiyoruz. Sektör içerisinde en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve uzun süreli kullanım imkanı sunuyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Aracın kullanımına uygun olarak tasarlanması, müşterinin görüşlerinin ön planda tutulması, güvenlik önlemlerinin alınması ve okul taşıtı olabilme kurallarına uyulması ile en kaliteli oto dizayn tasarımlarını sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören hizmet anlayışımız, araç içi tasarımların müşteri isteğine bağlı olarak geliştirilmesini sağlıyor. Araçlar ile seyahat edecek kişilerin konforunu düşünerek, en iyi malzeme ile bu konforu müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Doğru Firma ile Çalışın

Okul taşıtı vip araç tasarım hizmeti, özen gösterilmesi ve kurallara uygun şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlemi yaparken kurallara uyulmaması ve müşteri memnuniyeti gözetilmeden yapılması durumunda, tekrar tasarım yaptırmanız gerekebilir.

Okul taşıtı konusunda deneyim sahibi çalışanlarımız, her gün gelişen hizmet anlayışımız ile araçlarınızı tasarlıyoruz.